לראות את התמונה המלאה

אודות הפורום

סביב המפרץ – הפורום לכלכלה, תעשייה וסביבה במפרץ חיפה הוקם על ידי התאחדות התעשיינים בישראל במטרה להציג לציבור הרחב את התרומה הכלכלית, החברתית והסביבתית של התעשייה בכלל, ובמפרץ חיפה בפרט.

הפורום מאגד את חברי התאחדות התעשיינים בדגש על התאחדות התעשיינים מחוז צפון ואיגוד הכימיה, הפרמצבטיקה ואיכות הסביבה.

מטרת הפורום הינה להנגיש לציבור הרחב מידע באופן שוטף ויזום, תוך קידום שיח פתוח המבוסס על נתונים אובייקטיבים ועובדות.

 

התאחדות התעשיינים בישראל הינה הארגון היציג והבלעדי של כל מגזרי התעשייה בישראל שמסייעת בהתמודדות היומיומית של המפעלים. בתור היותה נציגה של ארגון המעסיקים הגדול במדינה היא שותפה להחלטות המאקרו כלכליות, מובילה את מערכת יחסי העבודה המאורגנים במשק כל זאת תוך עידוד וקידום עוצמת כחול לבן.

 

מרחב צפון בהתאחדות התעשיינים בישראל הינו השלוחה הצפונית של התאחדות התעשיינים בישראל מזה כ-80 שנה. במרחב, שמשרדיו ממוקמים בחיפה,  חברים למעלה מ- 500 מפעלים וחברות מהתעשייה בצפון הפזורים ב- 73 רשויות מוניציפאליות וב-30 אזורי תעשייה מאזור קיסריה וצפונה. ההנהלה הציבורית וצוות המרחב מחזקים באמצעות סל שרותים רחב ומגוון על בסיס מרחבי, את התעסוקה, התעשייה והכלכלה בצפון וכן את הנטוורק המקומי בין מפעלי הפריפריה.

 

איגוד הכימיה, הפרמצבטיקה ואיכות הסביבה בהתאחדות התעשיינים מאגד למעלה מ- 170 מפעלים, המייצגים את עיקר תפוקת התעשייה הכימית בישראל ומעסיקים למעלה מ- 50 אלף מועסקים במישרין, וכ- 150 אלף מועסקים בעקיפין. מטרת האיגוד היא יצירת סביבה עסקית תומכת תוך שמירה על תנאי ודאות עבור תעשיות הכימיה והפרמצבטיקה בישראל לטווח הארוך. האיגוד פועל רבות לקידום רגולציה סביבתית מקצועית ומתקדמת בד בבד עם הטמעתה בתעשייה.

אודות הפורום

פורום סביב המפרץ - הפורום לכלכלה תעשייה וסביבה במפרץ חיפה